What this flower may have is in week 7 will fix the flower

  • Thread starter JaniJani
  • Start date
  • Tagged users None
J

JaniJani

5
1
Ajo që mund të ketë kjo lule në javën e 7 do të rregullojë lulen
 
20191129 045040
20191129 045049
FourthCity

FourthCity

778
143
Cila është temperatura dhe lagështia? Shumë ushqyes mund të jenë një problem shumë.
 
J

JaniJani

5
1
[QUOTE = "FourthCity, postimi: 2323933, përmes: 109075"]
Cila është temperatura dhe lagështia? Shumë ushqyes mund të keni një problem shumë.
[/ QUOTE]
Lagështia 27_29 gjatë ditës 64%
 
FourthCity

FourthCity

778
143
[QUOTE = "FourthCity, postimi: 2323933, përmes: 109075"]
Cila është temperatura dhe lagështia? Shumë ushqyes mund të keni një problem shumë.
[/ QUOTE]
Lagështia 27_29 gjatë ditës 64%

Bimët janë shumë të mbushura dhe afër dritave në atë temperaturë dhe lagështi. Unë mendoj se gjethet janë më të nxehta. Hulumtoni "VPD/Vapor Pressure Deficit" dhe merrni termometrin infra të kuqe për të kontrolluar temperaturën e gjetheve. Bimët duken sikur nuk mund të marrin frymë mirë, saktësia e VPD do të ndihmojë. Unë nuk flas shqip, shpresoj se përkthimi në Google ka kuptim!
 
J

JaniJani

5
1
Bimët janë shumë të mbushura dhe afër dritave në atë temperaturë dhe lagështi. Unë mendoj se gjethet janë më të nxehta. Hulumtoni "VPD/Vapor Pressure Deficit" dhe merrni termometrin infra të kuqe për të kontrolluar temperaturën e gjetheve. Bimët duken sikur nuk mund të marrin frymë mirë, saktësia e VPD do të ndihmojë. Unë nuk flas shqip, shpresoj se përkthimi në Google ka kuptim!
Thank you
 
Top Bottom