Auto Mix Градина 2017

  • Thread starter Shortyy
  • Start date
  • Tagged users None
Shortyy

Shortyy

144
143
Колеги във всеки автомат намирам по 2-3-4 семки , какво ли ще излезне от тях ?
Догодина ще пусна някой друга от любопитство :)
Другото което ми се върти в главата е зимата да сложа от тях и да ги опраша по между им ,интересно ми е това със семките :) поне ще излезнат бързи растения на 100%
 
Shortyy

Shortyy

144
143
Ще видим може пък да ги ползвам само за мъжкараи и да сложа някой хубава семка за майка , имам 2-3 бонус семки :)
 
Ina

Ina

2,097
313
Колеги във всеки автомат намирам по 2-3-4 семки , какво ли ще излезне от тях ?
Догодина ще пусна някой друга от любопитство :)
Другото което ми се върти в главата е зимата да сложа от тях и да ги опраша по между им ,интересно ми е това със семките :) поне ще излезнат бързи растения на 100%
В никакъв случай не използвай такива семки за опрашване!Купи си сигурни сортове и тогава смесвай!Това са абсолютни пръчки,има някакъв минимален шанс някоя да излезе свястна,но не ги гледай индор и да ги ползваш за бащи и незнам си какво,само ще те яд накрая,че са ти заели място.Been there ,done that...както казват американците хаха Може да метнеш другата пролет от тях ако толкова държиш да ги пробваш някъде навън....
 
BCD

BCD

53
93
И аз това щях да посъветвам... Been there, done that. :) Тия 2-3-4 семки гаранция са от местния индустриален коноп. Няма смисъл да рискуваш 3-4 месеца загуба на време, Шорти.
 
Shortyy

Shortyy

144
143
Привет напушляци :)
Бях малко на почивка и сега пак с тубите в ръка :)
Утре ще кача няйко друга снимка на момите , едното растение беше паднало на земята и разцепено за 2-ри път - първо от градушката а сега от вятъра! Превързах го с подръчн материали и се надявам да си продължи цъфтежа!
Иначе за семки ми се върти вече друго - да ползвам за женски няколко различни автомата и един хубав мъжкар фотопериоден някой къш примерно, в този случай какъв ли хибрид ще се получи ?
 
  • Like
Reactions: Ina
Shortyy

Shortyy

144
143
Обещаните снимки са вече на лице :)
Снимка 1-2 - Granddaddy Purple на другите снимки ремонтираното растение и стеблото на Blu Lemon Thai , дано се съвземе дейба леко са се смачкали листата от тежаста докато е било паднало, мисля в понеделник да мина до агроаптеката да взема нещо да го намажа , че сърцето ми се сви като го видях!
 
IMG 3175
IMG 3165
IMG 3166
IMG 3173
IMG 3174
BCD

BCD

53
93
Бомба, само внимавай с тия дебели клони, дето са израстнали от основното стъбло, че на мен миналата година ми се скърши едно така.
 
Shortyy

Shortyy

144
143
Че е бомба - бомба е даже айс :) ама лошо е счупено и утре веднага ще получи и медицинска помощ :)
 
  • Like
Reactions: BCD
Shortyy

Shortyy

144
143
Не знам за вас колеги , но при мен като почнат да стават глави има голямо вълнение и откачам :)
На снимкие първо е моя любимец и после ванила къша те са една идея по - напред от другите в цъфтежа , при мен пада сериозно поливане през 2-3 дни някой път правя и 2 поредни с по 24л на растенир, че от както цъфтят искат много повече вода и бързо искат да клюмват !
 
IMG 3177
IMG 3179
Shortyy

Shortyy

144
143
А тука да споделя и малко мъка , днес взех овощарска замазка и ходих да намажа счупеното растение , но едната половина от счупеното е започнала да съхне а другата част си е добре , въпреки всичко намазах и превързах на ново.Ето и няколко снимки на айс бомбата :)
 
IMG 3182
IMG 3183
IMG 3184
Ina

Ina

2,097
313
Съхнещото трябва да го разкараш ако видиш че е продължило да виси другия път го отрежи,така пък ще навакса другата част,иначе би могло и на нея да попречи ако само се мъчи там.Но има шанс след замазването и връзването да се вдигне,дано!
 
Shortyy

Shortyy

144
143
Точно така мисля да действам , утре ще отида да надникна кво се случва , ако не се е съвзело режа сухото и другото ще го оформя малко да го разперя качествено!
Нещо ми се струва , че тая година всички укъсняха с цъфтежа !
 
  • Like
Reactions: Ina
Shortyy

Shortyy

144
143
Малко ъп какво се случва при мен :) за моя радост само разцепеното беше се разцепило ,пък другите са добре , вчера мина страховита буря със сериозен вятър и не бях сигурен дали са удържали.
Ванила къша
 
IMG 3202
IMG 3192
IMG 3193
Shortyy

Shortyy

144
143
Сега като гледам пърпалчето изглежда все едно на мрежа съм го плел :) повечето връхчета са на едно ниво - надявам се с тези ниски температури през ноща да дойде и лилавия цвят :)
 
Shortyy

Shortyy

144
143
Последните 2 пъти като ходих падна яко връзване на растенията , че клоните понатежават а тоя силе вятър не ме кефи . Днес за пръсках и за паразити с нурулето може и да е за последно. На снимките - първа е айс бомбата или поне това което остана от нея след 3 разцепвания :( пак ще има да я пробвам пък имам и мощен корен с няколко пръчки може да ме изненада :) другите са ванила къша и дедито :)
 
IMG 3211
IMG 3213
IMG 3218
Ina

Ina

2,097
313
Онзи клон го махна в крайна сметка?Не се разбира къде е бил:)Екстра зеленина,браво!Само имам забележка за нурелето в напреднал цъфтеж!Изглежда излишно, като гледам хич няма смисъл да си тровиш цветята(и не само тях,а всичко наоколо),съвсем свежи са.....
 
Shortyy

Shortyy

144
143
Инче напръсках ги защото от скоро имаха много буболечки , а и в главите на автоматите намерих червеи и си мисля , че точно от тях идва мухъла мамка им , няма да пръскам повече пък и при мен цъфтежа не е толкова напреднал :) а за айс бомбата - махнах го клона ама и другата половина исъхна останаха само 3-4 странични клона , но пак ще има :) разперил съм ги с едни въжета да я огрява навсякъде ама беше тъмно вече и не снимах :)
 
Last edited:
Top Bottom