Auto Mix Градина 2017

  • Thread starter Shortyy
  • Start date
  • Tagged users None
zenzen

zenzen

153
93
аве тази ванила къш е на средната снимка впечатлява!!
 
  • Like
Reactions: Ina
Shortyy

Shortyy

144
143
ще ги видим тия от барни какво са сътворили :) интересно растение е ванилата , най - бавно растеше от другите и е топирано по - малко пъти , защото забиваше след топинга пък и не го дават високо растение високо е около 1.8м и има един по голям връх в средата точно :) и е най - стабилното растение не е мърдало при бурите !
 
L 33

L 33

85
143
автоматите намерих червеи и си мисля , че точно от тях идва мухъла мамка им
Ако си намирал конопен червей в стеблото на всяка мухлясала глава значи не си имал мухъл. Симптомите са почти еднакви с няколко разлики. Мухъла почва с леко жълтеене в основата на малките листа, при червея не съм го засичал. От днес за утре съм виждал как главата "мухлясва" от червея. Тоя червей не можеш да го изгониш с широкоспектърни инсектициди. Хубавото е че се появява почти накрая на цъфтежа и загубата не е голяма. Единични случаи разбира се има :)
 
zenzen

zenzen

153
93
преди 2011 12 бяхамного добре ма после!!!нещо се изхитриха май ....дали е хубав фенотип или сие баш ген?
 
Shortyy

Shortyy

144
143
Не знам да ти кажа , но в моята градинка е пълно със всякакви видове буболечки и гадове , в началото като ги изкрах и ги нападнаха като пуканки , след като напръсках с нурулето нямаше проблеми вече.
Забравих да спомена , че автоматите не ги бях пръскал с нищо .
 
Shortyy

Shortyy

144
143
преди 2011 12 бяхамного добре ма после!!!нещо се изхитриха май ....дали е хубав фенотип или сие баш ген?
Нямам представа ама е бонус семка :)
 
L 33

L 33

85
143
Забравих да спомена , че автоматите не ги бях пръскал с нищо .
Конопения червей не го бърка това. 10 растения едно до друго на 1 има на другите няма. Ама пак ти казвам, той не е болка за умиране , има далеч далеч по-лоши и пагубни неща.
 
Shortyy

Shortyy

144
143
Конопения червей не го бърка това. 10 растения едно до друго на 1 има на другите няма. Ама пак ти казвам, той не е болка за умиране , има далеч далеч по-лоши и пагубни неща.

Големи мръсници са тия червеи като ги гръмеш и зелено от вътре , хапват си от ганджата.
 
zenzen

zenzen

153
93
Нямам представа ама е бонус семка :)
eй колега от форума ми беше казал че повечето банки правили този номер със бонус семките!!!даже на ед ин испански фест ганджа тематика,някво изложение на фирми от бранша от"очила за гроу-рума и по точно за хпс светлината!!!!!яко!!! доооо комерсиални трим-машини!!!Полудях!!!там Ministry of Cannabis ,раздаваха Биг Бъд!е няма такова нещо....беше невероятно качество!!!
 
Ina

Ina

2,097
313
Ванилата аз съм я гледала,едната ми беше невероятна и с много особена миризма,ние и викахме "на мазни тави"хаха,някаква тежка,много особена,не дизел ами де да знам,дебелоглава,мисля напомняше доста на тази.Другата семка приличаше на сатива и не ставаше за нищо?!:)Аз им писах тогава,викам цял индор напълних,едната ви беше много хубава,другата скапана?!Двете фемки бяха,от едно и също пакетче....Но тази твоята ще да е яката версия така като я гледам:)
 
Shortyy

Shortyy

144
143
И мен ме кефи ванилата - определено при мен е индика доминант :) отговаря на описанието си само трябва да надуе буалките :) дано и мен ме впечатли , че да му лепна и аз някой прякор хаха
Какви са твоите впечатления от към апетит на този сорт ?
 
Shortyy

Shortyy

144
143
Ето как вървят нещата при мен :)
Тази вечер ходих да сервирам вечеря на госпожиците , дедито от много рано почна да се захаросва и е най - напред , а айс бомбата е поналяла и се закрепи след всички поражения !
Снимки 1-2 айс бомбата
Снимки 3-4-5 ванила къша
Снимки 6-7-8 дедито
 
IMG 3250
IMG 3252
IMG 3244
IMG 3243
IMG 3245
IMG 3241
IMG 3240
IMG 3239
Ina

Ina

2,097
313
И мен ме кефи ванилата - определено при мен е индика доминант :) отговаря на описанието си само трябва да надуе буалките :) дано и мен ме впечатли , че да му лепна и аз някой прякор хаха
Какви са твоите впечатления от към апетит на този сорт ?
За вкус не знам,аз много не се интересувам от вкуса,защото пушенето на каквото и да е като цяло не ми е приятно действие и трудно може да ми е вкусно(е,усещам когато е скапано изсушено или пресушено,усещам ароматите,но самото вдъхване на пушек някак си...),но силата беше чудесна според мен:)Всъщност ме кефят най-много докато са живи цветята,после глави и тн сухи не са ми толкова интересни:)И аромата особен и доста дашна,както и тук изглежда:)Абе готина е,няма да се разочароваш мисля:)Добре че не ти се е паднала другата хаха Мен това дедито ми допада така като го гледам,дано стане и цветно в последствие!
 
Shortyy

Shortyy

144
143
Привет градинари :)
Малко снимки от градината , дедито е най - напред , ванилата след него а айс бомбата най - назад.
Поналяли са и дедито беше клюмнало малко но сега полях с по 30л и утре още толкова + вечеря :)
Снимки 1-2-3 - Vanilla Kush другите 3 Granddaddy Purple
 
IMG 3254
IMG 3255
IMG 3256
IMG 3257
IMG 3259
IMG 3263
Shortyy

Shortyy

144
143
23.09
Една седмица по - късно дедито се е захаросало яко и дори има кехлибари вече , ванилата си по-назад а на айс бомбата още 1 клон замина и не остана почти нищо от нея.Ванилата е се е позахаросал и има уникален цвят но на снимките не се вижда много добре понеже имаше силен вятър и трудно ставаше.Намерих и малко мухъл по дедито :( ама квото такова !
Снимки 1-2-3 ванила къша 4-5-6 дедито
 
IMG 3272
IMG 3275
IMG 3276
IMG 3277
IMG 3278
IMG 3282
Shortyy

Shortyy

144
143
Колеги , малко снимки от днес :)
Ходих да им да храна и дадох по - малка доза заради облачното време , подсигурил съм и с по 100г гуано отгоре като вали да храни вместо мен :)
Снимка 1 - дедито
Снимка 2- айс бомбата
Снимка 3-4-5 - ванилата
 
IMG 3291
IMG 3294
IMG 3295
IMG 3296
Ina

Ina

2,097
313
Не е лошо малко да поизчистиш листа,всъщност доста поне по моя преценка.Ще надуят главите,които са засенчени от тях,а от друга страна да храниш листа накрая на сезона е излишно и са предпоставка за мухъл като са зашумени растенията.
 

Latest posts

Top Bottom