Question About Commercial Growing

  • Thread starter NotaRasta
  • Start date
  • Tagged users None
NotaRasta

NotaRasta

208
63
На мен също ми предстои нова проект с търговска цел на площ от 500 квадратни метра. Мисля, че хидропонното отглеждане ще ми спести много работа и място. Ако не съм прав ме поправете.
English?
 
Supermemo

Supermemo

6
13
[QUOTE = "iKharon, post: 1885310, member: 80569"] Обади ми се лудо, но не мисля, че "търговската" е хидро ... Големият растеж се извършва в почвата. Обикновено суперлигар, натоварен с нита, за да излезе през повечето от растенията. От финансова гледна точка няма смисъл да се "търговска" водна. Просто IMO. [/ QUOTE]
[QUOTE = "iKharon, post: 1885310, member: 80569"] Обади ми се лудо, но не мисля, че "търговската" е хидро ... Големият растеж се извършва в почвата. Обикновено суперлигар, натоварен с нита, за да ги изкара през повечето от растенията. От финансова гледна точка няма смисъл да се "търговска" водна. Просто IMO. [/ QUOTE]
Защо смятате, че за търговски цели хидропониката не е подходяща ?
 
Supermemo

Supermemo

6
13
[QUOTE = "iKharon, post: 1885310, member: 80569"] Обади ми се лудо, но не мисля, че "търговската" е хидро ... Големият растеж се извършва в почвата. Обикновено суперлигар, натоварен с нита, за да излезе през повечето от растенията. От финансова гледна точка няма смисъл да се "търговска" водна. Просто IMO. [/ QUOTE]
[QUOTE = "iKharon, post: 1885310, member: 80569"] Обади ми се лудо, но не мисля, че "търговската" е хидро ... Големият растеж се извършва в почвата. Обикновено суперлигар, натоварен с нита, за да ги изкара през повечето от растенията. От финансова гледна точка няма смисъл да се "търговска" водна. Просто IMO. [/ QUOTE]
Защо смятате, че за търговски цели хидропониката не е подходяща ?
I decided to use autо pots sistem with coco. I think that will save me a lot of effort and nerves.I am currently preparing the growth halls. if you have experience in commercial cultivation, I'm glad to share it
 
Top Bottom