Log In Register

Search results for query: *

  • Users: greenhousenl
  • Order by date
  1. greenhousenl

    сори че ти пиша толкова късно, ами аз лично съм много мнгоо недоволен от тези торове - имам...

    сори че ти пиша толкова късно, ами аз лично съм много мнгоо недоволен от тези торове - имам предвид резултатите. а и са много трудни за балансиране, аз постоянно имах проблеми иначе виж има таблица на която пише колко се слага от тях но слагай на половина ако ползваш почва а не хидро
  2. greenhousenl

    Love greene greens

    Love greene greens
Back
Top Bottom