Auto Mix Градина 2017

  • Thread starter Shortyy
  • Start date
  • Tagged users None
Ina

Ina

2,097
313
Mоже(но не съм 100%сигурна)да е някаква мана от дъждовете,изобщо нещо от дъждовете.Поне не ми прилича точно на дефицит...Отдолу на листата как е,има ли мъхче на петната?Обикновено като напече след като е валяло може да стане нещо подобно,там става като лупичка от слънцето и капката,прецаква се на петно и отдолу става като мухълче,нещо подобно е маната,но може и да няма мухълче.Както и да е,тези листа може да ги махнеш,няма какво да ги възстановява.А задълбочава ли се на други места или?Ако продължава и след като са спрели дъждовете и се качва нагоре,тогава евентуално да е дефицит,но представи си колко пък толко да е изяло всичко,ти ториш,на мен ми се струва рано за дефицити още,де да знам.....Обикновено в сушата яката или към цъфтежа ако получи недостици...Малко трудно се определят,не знам колегите ако са по-наясно.....
 
Shortyy

Shortyy

144
143
Мисля , че си права Инче , защото от вчера гледам какви ли не дефицити и чудеса и на нищо не ми прилича от видяното , за 1-ви път ги храня с чкч-то , преди това им бях поръсил много малко пилешка и оборска отгоре.Иначе другите листа ми изглеждат добре!
 
blah

blah

35
93
Аз пък мисля , че за 24 часа няма как да стане на вино
И за по-кратко може да вкисне, особено ако е топло! На гуаното му е нъжно поне семица, за да е готово, не слагай нищо вътре, ако ще се меша нещо, то се меша няколко часа преди поливка, след това се мери пх и ец(евентуално) и се сипва, може да се изчака още половин час, в зависимост от това с какво коригираш пх-то.
 
Shortyy

Shortyy

144
143
Ec няма с какво иначе ПХ - на водата от реката беше около 8 като постоя на слънце 1 ден падна 7.5 и после като омешах с приготвеното чкч си стана точно 6.5 - 6.6 иначе го коригирам с едни купешки с тях става на момента , няма нужда да се чака , на гуаното няма да слагам меласа , но съм гледал доста клипове на такива дето си приготвят органик храна и добавят меласа за храна на микро организмите , просто се чудя какъв е проблема да се вкисне или ферментира ако всичко полезно си е вътре и живо ?
 
Shortyy

Shortyy

144
143
Новите мъници си дърпат доволно вече са на 17 дни, харесала им е вечерята , която им приготвих :)
IMG 2840
Следващите 4-ри снимки лилавия и брат му него не го бях показвал до сега
IMG 2844
IMG 2845
IMG 2849
IMG 2837
 
Last edited:
Shortyy

Shortyy

144
143
Обмислям дали да не стана фотограф на ганджа :D:D:D
Последния джадай за тази година , не можаш да се сдържа да не го покълна , за да видя дали ще е лилав

Blody Skunk Sweed
IMG 2854

 
Shortyy

Shortyy

144
143
Амнезията станала дебелана на заден фон се вижда един Биг девил
IMG 2946
Ето го и на преден план девила
IMG 2950
Тука лилавите шишарки , леко гладен но е вечерял тая вечер :)
IMG 2963

Тоя път носих ролетката, скънка е 120 см дръгите по 130см :)
 
BCD

BCD

53
93
ппфффф, бате... :speechless:

ПП: Братле, яд ме хвана че писах тоя коментар, понеже обърна нова страница и сега не се вижда директно снимките с джунглата, но исках да те похваля, явно е че полагаш перфектни грижи
 
Last edited:

Latest posts

Top Bottom